www.artbemfoto.pl

M&K MED Kursy Ratowania

Data dodania: 2018-04-22Domena: https://kursyratowania.eu/  |  Kontakt: 697 768 002  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Maksymiliana Jackowskiego 13  |  Kod pocztowy: 60-508

Opis

W sytuacji, kiedy chory nie może sam chodzić, warto zadbać o profesjonalny transport medyczny. Dzisiaj w Poznaniu taką opcję daje wiele firm. Jedna z nich swoją ofertę przedstawia na kursyratowania.eu, gdzie można dokładnie zapoznać się z jej usługami. Oferuje ona transport medyczny nie tylko na terenie Polski, ale również na terenie Europy. Dba o to, by chory miał dobrą opiekę w czasie transportu.

Firma zajmuje się nie tylko przewożeniem chorych, ale prowadzi również szkolenia z pierwszej pomocy. Prawo nakłada obowiązek udzielenia pierwszej pomocy, dlatego należałoby być odpowiednio przygotowanym, jeśli będziemy potrzebowali np. udzielać pomocy z powodu zatrucia, wypadku samochodowego. Firma zajmuje się również przeprowadzaniem Kwalifikacyjnych Kursów Pierwszej Pomocy oraz szkoleń umożliwiających nabyć wiedzę jak korzystać z AED.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)