www.artbemfoto.pl

Mollyflex

Data dodania: 2021-03-04Domena: https://mollyflex.pl/  |  Kontakt: 22 2986686  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Polna 50  |  Kod pocztowy: 00-644

Opis

Funkcjonujące od 1980 roku przedsiębiorstwo MollyFlex jest uznanym producentem wysokojakościowych oraz komfortowych materaców, które zapewniają optymalny poziom relaksu i odpoczynku. Duże doświadczenie branżowe, korzystanie ze sprawdzonych włoskich materiałów oraz dbanie o precyzję procesów produkcyjnych sprawiają, że wyroby te są także wysoce ergonomiczne, bezpieczne oraz wytrzymałe, a dodatkowo prezentują się elegancko.

Klient, którego interesują jedynie najlepsze materace do sypialni z pewnością znajdzie idealny model pośród produkowanych, ale powinien wcześniej odpowiedzieć sobie na kilka pytań w zakresie własnych potrzeb. Przedsiębiorstwo wykonuje bowiem wersje o różnej twardości (zarówno całościowej, jak i z podziałem na strefy), różnych gabarytach, stosuje też kilka rodzajów wypełnień oraz materiałów na pokrowce.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)