www.artbemfoto.pl

MONDI sp. z o.o.

Data dodania: 2019-07-20Domena: https://mondi.pl/  |  Kontakt: +48 500 456 300  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Plac Andersa 3  |  Kod pocztowy: 61--89

Opis

Polski rynek pracy w ostatnich latach przeżył prawdziwą rewolucję, czego najlepszym dowodem jest fakt, że bezrobocie znajduje się na rekordowo niskim poziomie. Obecna sytuacja sprawia, że kto chce znaleźć zatrudnienie, nie będzie miał z tym większego problemu. Problemem mogą być natomiast stosunkowo mało atrakcyjne zarobki, szczególnie na niższych stanowiskach, które nie wymagają specjalistycznych kompetencji. Za takie stanowisko niewątpliwie można uznać magazyniera.

Pracując na magazynie, w Polsce można liczyć na zarobki 2500-4000 zł brutto miesięcznie w zależności od lokalizacji i firmy. To niewiele w porównaniu z wynagrodzeniem, które na tym samym stanowisku otrzymują pracownicy za zachodnią granicą. Przykładowo, praca w Niemczech jako magazynier pozwala na osiągnięcie zarobków na poziomie nawet 2000 brutto miesięcznie. Takie oferty można znaleźć na stronie internetowej agencji HR z Poznania mondi.pl, która specjalizuje się w pośrednictwie w zatrudnianiu pracowników z Polski w niemieckich firmach.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)