www.artbemfoto.pl

MP SKYLIGHTS PAWEŁ ŁOPATKA

Data dodania: 2022-11-16Domena: https://mpskylights.pl/  |  Kontakt: +48 61 279 44 44  |  Miejscowość: Luboń  |  Adres: Świętokrzyska 5  |  Kod pocztowy: 62-030

Opis

Pragnąc zagwarantować budynkowi bezpieczeństwo w razie pożaru i jednocześnie doświetlić pomieszczenia pod dachem, warto zorientować się w ofercie producenta z Wielkopolski, który dostarcza na rynek europejski mnóstwo tego typu rozwiązań. Jest nim firma MP Skylights, która wykonuje też wiele zamówień indywidualnych, dostosowując się do potrzeb klientów. Każda dostępna tam klapa dymowa z funkcją wyłazu czy inna opatrzona jest certyfikatem dopuszczenia do montażu w krajach unijnych.

Są to produkty wysokiej jakości, które nie tylko ułatwią usunięcie dymu i szkodliwych gazów z budynku, ale i pozwolą na prowadzenie sprawnej akcji ratunkowej dzięki usunięciu dymu z niższych części budynku. Oprócz samego wykonania produktu, ważny jest jego fachowy montaż, dlatego przedsiębiorstwo to oferuje także tę usługę.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)