www.artbemfoto.pl

NAILTECH Anna Rosińska

Data dodania: 2019-01-07Domena: https://nailtech.pl/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Plewiska  |  Adres: Fabianowska 12b  |  Kod pocztowy: 62-064

Opis

Każda początkująca osoba zaczynająca swoją przygodę z domowym manicure czy pedicure, powinna zaopatrzyć się w końcówki do frezarki do paznokci, które są dostępne w sklepie internetowym Nailtech. Asortyment obejmuje kapturki w trzech rodzajach ziarnistości - począwszy od drobnej, przez średnią, a skończywszy na grubej. Takie nakładki ścierne pozwolą uniknąć konieczności wykonywania czasochłonnej sterylizacji i dezynfekcji.

Dopasowanie poziomu granulacji jest bardzo istotne - w zależności od rodzaju końcówki kapturek do paznokci może być stosowany zarówno przed przystąpieniem do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, jak i po nich. Można go wykorzystać do usunięcia skórek czy zrogowaciałego naskórka, a także matowienia płytek i obrabiania już nałożonej masy żelowej i akrylowej. Produkty w tej kategorii nadają się przede wszystkim na użytek prywatny. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)