www.artbemfoto.pl

Beauty House

Data dodania: 2020-03-06Domena: https://beautyhouse.bydgoszcz.pl/  |  Kontakt: 729 888 886  |  Miejscowość: Bydgoszcz  |  Adres: Bydgoskich Olimpijczyków 7  |  Kod pocztowy: 85-796

Opis

Każdy ma własne preferencje dotyczące opalenizny - jedni wolą, gdy skóra jest tylko lekko złota, inni preferują prawdziwy brąz. Trudno jednak znaleźć osobę, która chciałaby być całkiem blada, nieopalona, gdyż nie kojarzy się to z atrakcyjnością, zaś opalenizna dodaje urody i sprawia, że człowiek wygląda zdrowo. Nie każdy jednak lubi leżeć na słońcu, niektórzy też nie chcą narażać się na fotostarzenie. W takich przypadkach, jak również wówczas, gdy pragnie się nabyć opaleniznę bardzo szybko, na przykład przed ważną imprezą, świetnym wyjściem będzie opalanie natryskowe, które w Bydgoszczy oferuje salon kosmetyczny Beauty House.

Zabieg ten polega na natryskiwaniu ciała specjalnym samoopalaczem, który równomiernie pokrywa skórę, nadając jej wymarzony odcień, bez niepożądanych śladów. Jest to najszybszy i najlepszy sposób na opaleniznę, co ważne, w pełni bezpieczny. Słońce i solarium szkodzą skórze, zaś ten zabieg nie zagraża jej nawet w najmniejszym stopniu. Efekty utrzymują się do dwóch tygodni, jest to więc świetna opcja, kiedy chce się wyglądać pięknie podczas ważnego wydarzenia.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)