www.artbemfoto.pl

NKSchody Norbert Klaczyński

Data dodania: 2019-07-30Domena: http://www.poznan.nkschody.pl/  |  Kontakt: 604825701  |  Miejscowość: Bolechowo Osiedle  |  Adres: Norwida 45  |  Kod pocztowy: 62-005

Opis

Zastanawiasz się, jakie drewno wybrać na schody, krajowe czy pochodzące z tropików? Jeden i drugi rodzaj ma swoje wady i zalety, wśród których niewątpliwie jest cena i oczywiste jest, że drewno krajowe jest nieco tańsze. Z kolei niektóre gatunki pochodzące z egzotycznych krajów są odporniejsze na ścieranie. Najlepiej jednak porozmawiać o tym ze specjalistami, którzy od lat wykonują rozmaite schody klientom z Poznania i okolic. Jest to rzetelna firma z ogromnym doświadczeniem podejmująca się wykonania każdego zlecenia, bez względu na to, jaki projekt wymyślił sobie klient.

Niektóre z wcześniejszych realizacji ich projektów można obejrzeć w jednej z zakładek na stronie poznan.nkschody.pl. Wśród zdjęć można spotkać tradycyjne schody ażurowe i pełne, samonośne lub na konstrukcji żelbetowej, z drewna krajowego i egzotycznego w różnych stylach. Przedsiębiorstwo z podanej strony zapewnia nie tylko bezpłatne doradztwo, ale także pomoc w wyborze rodzaju schodów i projektowania całych klatek schodowych, a także ich wykonawstwo i profesjonalny montaż z gwarancją najwyższej jakości.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)