www.artbemfoto.pl

Nova Sp. z o.o.

Data dodania: 2019-01-03Domena: https://nova.com.pl/  |  Kontakt: +48 61 661 06 20  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Perzycka 83  |  Kod pocztowy: 60-182

Opis

Jedną z forma zabezpieczenia kradzieżowego są różnego rodzaju czytniki umieszczane na towarze. Dzięki temu towar każdorazowo jest skanowany przy próbie przejścia przez określone miejsce, zazwyczaj drzwi sklepowe. Demontaż urządzenia wymaga użycia specjalnej nakładki. Jeśli ktoś spróbuje demontażu w inny sposób narazi się na uszkodzenie towaru, dlatego też tak wielu właścicieli sklepów korzysta z takiego rozwiązania. Ci, którzy już korzystają z takich zabezpieczeń oraz ci, którzy dopiero się z nimi zapoznają często odwiedzają stronę Nova.com.pl, gdzie znaleźć można informacje o nowościach w tym zakresie.

Klipsy antykradzieżowe oferowane przez prezentowaną firmę można zamówić w różnej ilość, zwykle minimalna ich ilość to 1000 sztuk. Różne są także kształty urządzeń, które dopasowuje się do konkretnych modeli towarowych. Firma oferuje wiele rodzajów zabezpieczeń kradzieżowych oraz narzędzia do prowadzenia statystyk logistycznych i magazynowych. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)