www.artbemfoto.pl

OROME SC

Data dodania: 2018-02-03Domena: https://www.orome.pl/  |  Kontakt: +48 77 417 05 07  |  Miejscowość: Kluczbork  |  Adres: Pułaskiego 17  |  Kod pocztowy: 46-200

Opis

Prace na wysokościach powinny być możliwie bezpieczne. Jeśli chcesz kupić solidnie wykonane rusztowanie jezdne, zajrzyj na stronę orome.pl i zapoznaj się z aktualną ofertą przygotowaną przez jedną z firm. Oferuje ona profesjonalne rusztowania Top System, które zapewniają stabilną pracę. Serię Top System można kupić w trzech wersjach: pojedynczej, podwójnej i potrójnej.

Dodatkowo firma Orome oferuje również zbiorniki na paliwo, wodę pitną,  a także drabiny przystawne i dachowe. Z jej oferty mogą korzystać wszystkie firmy budowlane, energetyczne i działające w przemyśle. Orome sprzedaje wysokiej jakości sprzęt, który jest zaawansowany technologicznie, co przekłada się na niezawodne użytkowanie. Ci, którzy mają jakiekolwiek problemy z wyborem sprzętu dla siebie, mogą skorzystać z fachowego doradztwa.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)