www.artbemfoto.pl

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Data dodania: 2018-08-08Domena: https://mateusz-czarnecki.pl/  |  Kontakt: +48 790 446 445  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Mokotowska 23  |  Kod pocztowy: 00-001

Opis

W stolicy działa Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co. Jego oferta skierowana jest nie tylko do tych osób, które walczą z różnymi zaburzeniami, zmagają się z depresją, czy też przechodzą kryzys w małżeństwie, ale również do tych, które chciałyby skorzystać z zalet treningu interpersonalnego. Choć nie jest to forma pracy terapeutycznej, uczestniczenie w nim pozwala na zdobycie cennego doświadczenia. Trening interpersonalny umożliwia budowanie pozytywnych relacji z innymi ludźmi na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. Zdobyte umiejętności przydadzą się w życiu codziennym.

Jeżeli interesuje Cię psycholog działający w Warszawie, który oferuje sesje nie tylko w formie tradycyjnej, czyli w swoim gabinecie, ale także prowadzi spotkania z klientem online, powyższa oferta dedykowana jest właśnie Tobie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)