www.artbemfoto.pl

Netpaka.eu

Data dodania: 2019-04-12Domena: https://netpaka.eu/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: Lubliniec  |  Adres: Powstańców Śląskich 54  |  Kod pocztowy: 42-700

Opis

Znalezienie kierowcy, który przetransportuje Twój wolny ładunek, nie jest łatwe, tak samo, jak i niełatwe jest znalezienie firmy, która zleca transport w sposób profesjonalny i za przyzwoite w świecie stawki. Warto zatem szukać różnych rozwiązań - jednym z nich jest netpaka.eu, serwis z ogłoszeniami zarówno dla kierowców, jak i zleceniodawców! 

Na platformie z łatwością zamieścisz ogłoszenie o przewidywanym transporcie towarów o różnych gabarytach i pochodzących z różnych branż - jako kierowca zyskujesz w ten sposób łatwość poboru sprawdzonych zleceń! Będąc natomiast zleceniodawcą, zapewniasz sobie szybki sposób na pozyskanie kierowcy, który przetransportuje interesujący Cię towar, na wybranej trasie. Zarejestruj się już dziś, zamieść ogłoszenie lub pobierz jedno z już wiszących i ułatw sobie tym samym życie! DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)