www.artbemfoto.pl

PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.

Data dodania: 2019-11-30Domena: https://www.texconcept.pl/  |  Kontakt: 61 646 95 50  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Ostrowska 398  |  Kod pocztowy: 61-312

Opis

W poszukiwaniu najlepszych rozwiązań z kategorii dekoracji i rewitalizacji przestrzeni warto zapoznać się z ofertą Prefo TEXCONCEPT. Firma zajmuje się dystrybucją najnowocześniejszych laminatów wykończeniowych, zabezpieczeń architektonicznych oraz elementów z zakresu technik instalacji sygnowanych przez markę 3M. Są to wyjątkowo dopracowane produkty, w które łączą w sobie innowacyjne podejście oraz bezdyskusyjne walory wizualne.

Wśród oferowanych produktów szczególnie dużą popularnością cieszą się wykończenia architektoniczne 3M Di-Noc Wood Grain. Jest to kolekcja, którą przepełnia naturalny wygląd drewna. Dopracowany, rzadko powtarzalny wzór znakomicie imituje autentyczny materiał. Szeroka gama dostępnych odcieni, kolorów oraz typów drewna składa się na znakomity zbiór drewnopodobnych laminatów klasy premium.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)