www.artbemfoto.pl

Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski

Data dodania: 2019-12-09Domena: https://adwokat-rodzinny.com/  |  Kontakt: 22 308-55-00  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Aleja Solidarności 119/125  |  Kod pocztowy: 00-897

Opis

Osoby, które w ciągu życia dorobiły się jakiegoś majątku, a zbliżają się do podeszłego wieku, muszą zdecydować, co stanie się z dobytkiem po ich śmierci. Oczywiście nie wszyscy dopilnowują tego i nie mają takiego obowiązku, ale jeśli nie chce się pozostawiać tej sprawy przypadkowi, warto o to zadbać i sporządzić testament. Dotyczy to zwłaszcza osób, które mają specjalne życzenia i chcą, by osoby powołane do spadku otrzymały jego określone części - w przeciwnym razie wszyscy otrzymają po równo. Nieraz też chce się kogoś wydziedziczyć, czyli nie dać mu możliwości odziedziczenia czegokolwiek. 

By sporządzić taki dokument w świetle prawa, trzeba skorzystać z fachowych usług zajmujących się tym kancelarii. Jedną z nich można znaleźć pod adresem adwokat-rodzinny.com. Doświadczony prawnik poradzi, jak sporządzić dokument. Porady prawne dotyczące testamentu są nieocenione, gdyż jeśli akt ten nie zostanie sporządzony prawidłowo, osoby zainteresowane będą mogły potem spróbować go podważyć bądź obalić.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)