www.artbemfoto.pl

PPH VITBIS SP. Z O. O.

Data dodania: 2022-10-03Domena: https://vitbis.com  |  Kontakt: 76 878 31 10  |  Miejscowość: Złotoryja  |  Adres: Legnicka 31  |  Kod pocztowy: 59-500

Opis

Na asortyment przedsiębiorstwa Vitbis składają się bombki ze szkła, tworzone ręcznie przez doświadczonych pracowników. Są to ponadczasowe ozdoby choinkowe, którymi interesują się także klienci z innych krajów, chcący cieszyć się estetycznymi drzewkami świątecznymi. Nabywają oni pojedyncze sztuki lub całe komplety, zamawiane między innymi w formie upominku na różne okazje. Tworzy się je z ekologicznych materiałów, które nie szkodzą środowisku.

Bombki znajdujące się w katalogu różnią się od siebie kolorem. Występują w szerokiej palecie barw, co oznacza, że w hurtowni znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy stonowanych, jak i jaskrawych odcieni. Różnią się od siebie także rozmiarem i kształtem. Znaczna część z nich przyjmuje formę kuli, choć niektórzy decydują się na modele przypominające gwiazdki, aniołki, bałwany, serduszka czy pierniczki. Zainteresowaniem cieszą się szczególnie bombki bogato zdobione, przykładowo z niewielkimi kryształkami czy brokatem, dzięki któremu zwracają na siebie uwagę.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)