www.artbemfoto.pl

PPHU Zenmar S C

Data dodania: 2020-04-22Domena: http://www.zenmar.pl  |  Kontakt: 794 536 296  |  Miejscowość: Tczew  |  Adres: Za dworcem 5  |  Kod pocztowy: 83-110

Opis

Wieloletnie doświadczenie, rozbudowany asortyment, kompleksowe podejście i głębokie zrozumienie potrzeb klientów oraz wymagań dzisiejszego rynku - wszystko to sprawia, że ZENMAR nieprzerwanie cieszy się popularnością, a jego piece CO z podajnikiem paliwa znajdują zastosowanie w różnych obiektach na terenie całej Polski.

Pełne zaangażowanie, jakim charakteryzuje się powyższy producent pieców żeliwnych w swojej działalności, idzie w parze z regularnie ulepszaną ofertą. Dzięki temu jego technologie mogą z powodzeniem konkurować z pozostałymi rynkowymi alternatywami. Proponowane piece są równocześnie przyjazne środowisku i niezwykle wydajne. Ich konstrukcje oraz technologie, na których bazują, spełniają rygorystyczne krajowe i europejskie normy, dzięki czemu mogą się pochwalić klasyfikacją na poziomie 5. klasy energetycznej. Do tego dochodzą niskie koszty eksploatacji, a także uniwersalny charakter.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)