www.artbemfoto.pl

Pracownia Emocji

Data dodania: 2023-12-12Domena: https://pracownia-emocji.pl/  |  Kontakt: 601 80 22 55  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Św. Marcin 80/82  |  Kod pocztowy: 61-809

Opis

Specjaliści z wielkopolskiego gabinetu psychoterapii to przede wszystkim psychologowie, mający także uprawnienia do przeprowadzania psychoterapii oraz wieloletnie doświadczenie w pracy. Dzięki temu są w stanie pomagać osobom z różnymi problemami, czy to depresją, nerwicą, stanami lękowymi, czy zaburzeniami odżywiania. W Pracowni emocji pomaga się osobom dorosłym, młodzieży oraz dzieciom. Szczegóły na temat oferty można znaleźć na stronie internetowej gabinetu.

Co istotne, każdy psycholog z Poznania, z tego gabinetu, może także udzielić wsparcia online. To oferta stworzona z myślą o osobach mieszkających w innych miejscach w kraju, mało mobilnych, mających niewiele czasu czy problemy uniemożliwiające opuszczenie mieszkania - jak choćby fobia społeczna. Specjaliści wskazują, że terapia prowadzona online jest tak samo skuteczna jak tradycyjna, w gabinecie, a nieraz nawet jest bardziej komfortowa dla korzystających z niej osób, gdyż w czterech ścianach własnego domu czują się one pewniej i bezpieczniej.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)