www.artbemfoto.pl

Prodexpol

Data dodania: 2017-09-29Domena: https://www.prodexpol.pl/  |  Kontakt: 22 499 55 44  |  Miejscowość: Babice  |  Adres: Rynek 30a  |  Kod pocztowy: 05-082

Opis

Piękna podłoga z naturalną strukturą widoczną na pierwszy rzut oka to taka realizacja, która doskonale sprawdzi się w wielu wnętrzach niezależnie od ich przeznaczenia oraz od tego, jakie będą meble. Deska podłogowa z dębu jest estetyczna oraz pięknie prezentuje się nawet po latach. Kolekcja marki Prodexpol to gwarancja dla każdego klienta tego, że deska będzie właściwie przygotowana do montażu oraz sprawdzi się w najbardziej ekstremalnych warunkach. Warto przecież wiedzieć o tym, że deska musi wytrzymać intensywne użytkowanie, nacisk mebli, często także tarcie.

Jeśli chodzi o charakterystykę, to jest to klasa natur/country, z wykończeniem w formie lakieru. To parkiet warstwowy, lekko szczotkowany, który jest klejony do podłoża.  Inne szczegóły oraz ceny znajdziesz na stronie www. Przez sklep ten możesz także zakupić to rozwiązanie.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)