www.artbemfoto.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Data dodania: 2021-07-13Domena: http://www.lasogrod.com/  |  Kontakt: 502566999  |  Miejscowość: Włocławek  |  Adres: Sasankowa 33  |  Kod pocztowy: 87-800

Opis

Kiedy potrzebne są kompleksowe obsługi związane z kompleksowym zakładaniem oraz pielęgnacją przestrzeni zielonych, firma Las i Ogród to najlepszy wybór we Włocławku i okolicach. Od wielu lat oferuje swoje usługi klientom prywatnym i instytucjom, stawiając na najwyższej jakości sprzęt, starannie wyselekcjonowaną roślinność oraz profesjonalny personel.

Zakres realizowanych przez wspomniane przedsiębiorstwo usług jest szeroki. Obejmuje między innymi żywopłoty wewnętrzne, czy dekorację wykonaną z kwitnących krzewów ozdobnych, bądź drzewek takich jak świerki kłujące, choiny kanadyjskie bądź żywotniki zwyczajne. Ten popularny rodzaj żywej dekoracji równie dobrze prezentuje się w dużych ogrodach, jak również w tych o mniejszej powierzchni, zwłaszcza jeśli połączy się go z kwiatowymi rabatami. Warto dodać, że takie kompozycje cieszą oczy przez cały rok.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)