www.artbemfoto.pl

Psychoterapeuta Joanna Kożuch-Materek

Data dodania: 2019-03-07Domena: http://psychoterapia.nets.pl/  |  Kontakt: 600016854  |  Miejscowość: Wejherowo  |  Adres: Wałowa 20  |  Kod pocztowy: 84-200

Opis

Dla kogo jest psychoterapia? Pacjent korzystający z tego typu spotkań nie musi wcale doświadczać różnego rodzaju zaburzeń psychicznych, a może odczuwać jedynie potrzebę zrozumienia siebie oraz poprawienia jakości swojego życia. Psychoterapia w Wejherowie oferowana przez NFZ przyczynia się do zwiększenia motywacji do działania, czy też usprawnienia komunikacji z najbliższym otoczeniem. Jest to doskonały sposób na poprawę jakości życia zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Należy podkreślić, że terapeuta nigdy nie będzie oceniać chorego, ponieważ jego głównym zadaniem jest wspieranie go. Spotkania opierają się na rozmowach specjalisty z pacjentem, które zazwyczaj nie trwają dłużej niż godzinę. Psychoterapia.nets.pl to miejsce, w którym można otrzymać skuteczną pomoc, niezależnie od wieku oraz problemów, z jakimi boryka się osoba.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)