www.artbemfoto.pl

REHAB Andrzej Kroszczyński

Data dodania: 2017-12-27Domena: https://www.rehab.pl/  |  Kontakt: 785 752 225  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Kluczborska 9  |  Kod pocztowy: 01--46

Opis

Towarzyszy Ci ból pleców lub uciążliwa rwa kulszowa, której obecność utrudnia Ci wykonywanie codziennych czynności? Ból jest rwący i nieprzyjemny, a jego występowanie powoduje cierpienie? Koniecznie zwróć się do lekarza specjalisty, który pomoże Ci w walce ze zdrowiem. Codzienne obowiązki, praca oraz przyjemności nie mogą przecież być zaburzone z powodu bólu pleców cz rwy kulszowej, udowej bądź barkowej. W profesjonalnym gabinecie prowadzonym przez lekarza od kręgosłupa Andrzeja Korszczyńskiego uzyskasz rzetelną i profesjonalną pomoc medyczną.

Leczenie bólu  odbywa się w Warszawie i cechuje je wysoka skuteczność oraz bardzo bezpieczne metody stosowane w gabinecie. Chcąc zapoznać się z możliwościami leczenia takich dolegliwości, możesz zajrzeć na stronę rehab.pl. Każdy zabieg przeprowadzany jest w dbałości o komfort, bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta, a ceny usług są adekwatne do jakości.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)