www.artbemfoto.pl

Rozbitaszybka.com

Data dodania: 2017-10-26Domena: https://www.rozbitaszybka.com/  |  Kontakt: 795 152 927  |  Miejscowość: Chorzów  |  Adres: Parkowa 20  |  Kod pocztowy: 41-500

Opis

Nie warto pozbywać się starszego modelu smartfonu, gdy skończy nam się umowa z operatorem GSM i zdecydujemy się na przedłużenie umowy, razem z kupnem nowego aparatu. Część osób decyduje się, o ile sprzęt jest w dobrym stanie, na sprzedaż w komisie. Jednak – jest to wyjście cokolwiek nieroztropne. Lepiej schować stary aparat do szuflady, aby, w razie awarii lub uszkodzenia nowego urządzenia – mieć się czym ratować. Nie wszyscy operatorzy oferują wszak telefony zastępcze. Jeżeli zepsuł nam się smartfon, a gwarancja już nie obowiązuje – trzeba poszukać serwisu pogwarancyjnego.

Jednym z renomowanych i cieszących się doskonałą opinią serwisów pogwarancyjnych jest firma z Tych – „Rozbita Szybka”. Fachowcy z „Rozbitej Szybki” pomogą nam, jeżeli posiadamy model Galaxy S4, i interesuje nas wymiana wyświetlacza. Całość oferty znajdziemy na firmowej witrynie WWW – rozbitaszybka.com.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)