www.artbemfoto.pl

Salon Jubilerski Virago

Data dodania: 2019-10-28Domena: https://www.virago.sklep.pl/  |  Kontakt: (91) 488 26 72  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Krzywoustego 17  |  Kod pocztowy: 70-252

Opis

Osoby szykujące się do ślubu mają przed sobą wiele przygotowań. Jednym z zadań, które muszą wypełnić przed wielkim dniem, jest zakup obrączek. Na stronie virago.sklep.pl znajdą one dużo pięknych modeli wykonanych z białego lub żółtego złota. Oferta sklepu obejmuje klasyczne i nowoczesne rozwiązania. Na uwagę zasługują modele wykonane z białego złota. Doskonale prezentują się te dodatkowo ozdobione cyrkoniami lub diamentami. Klienci mają do wyboru wiele różnych obrączek wykonanych z żółtego złota. W asortymencie nie zabrakło modeli stanowiących połączenia białego i żółtego kruszcu. Warto przemyśleć ich spersonalizowanie poprzez wygrawerowanie na nich np. imion małżonków i daty ślubu.

Biżuteria oferowana przez sklep zachwyca kunsztownym wykonaniem. Przypadnie ona do gustu osobom ceniącym sobie wysoką jakość. Obrączki ślubne to jedynie część oferty. Obejmuje ona także pierścionki zaręczynowe, kolczyki, zawieszki i łańcuszki.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)