www.artbemfoto.pl

Salon mebli MAKAO

Data dodania: 2019-08-12Domena: https://www.makao-salon.pl/  |  Kontakt: 601 187 397  |  Miejscowość: Częstochowa  |  Adres: św. Jadwigi 20  |  Kod pocztowy: 42-200

Opis

MAKAO Home Atelier to salon meblowy oferujący swoim klientom wyjątkowe wyposażenie. Dostępne w jego kolekcji meble zostały stworzone z miłości do designu. Dzięki dbałości o ich oryginalne projekty klienci sklepu mają szansę na nietuzinkowe urządzenie swoich wnętrz. Salon realizuje np. kuchnie na wymiar w Częstochowie. Dopasowane zabudowy kuchenne wprowadzają do mieszkania wiele elegancji, a ponadto są bardzo praktyczne. Proponowane przez salon szafki mają pojemne wnętrza i pozwalają na wiele wariantów zabudowy dzięki swojej modułowości. Salon projektuje ich ostateczne rozstawienie, dostosowując je do warunków kuchni klienta.

W kolekcji sklepu znajduje się m.in. kuchnia na wymiar Monroe. Jej projekt to nowoczesny minimalizm w najlepszym wydaniu. Białe płyty w połączeniu z metalowymi elementami tworzą oryginalny design, natomiast gładkie fronty szafek wprowadzają  do kuchni prostą elegancję. To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących stylową oszczędność w architekturze wnętrz.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)