www.artbemfoto.pl

Schedpol Sp. z o. o. Sp. k.

Data dodania: 2020-03-22Domena: https://www.schedpol.pl/  |  Kontakt: 95 750 51 50  |  Miejscowość: Międzychód  |  Adres: Przemysłowa 2  |  Kod pocztowy: 64-400

Opis

Wygodną i przyjemną w użytkowaniu przestrzeń prysznicową docenią z pewnością wszyscy. Z tego powodu przy projektowaniu łazienki warto dobrze przemyśleć wybór zestawu prysznicowego, w tym brodzika.

Brodziki półokrągłe to modele ponadczasowe, które dzięki prostej formie, dopasować można do aranżacji w różnych stylach. To dobry wybór do prysznica narożnego. Modele zaprojektowane oraz wykonane przez fachowców znaleźć można na schedpol.pl. Oferowane przez firmę brodziki wykonane są w technologii Stabilsound ® oraz Stabilsound Plus ® , które zapewniają szereg atutów w czasie użytkowania, dzięki wielowarastwowemu wzmocnieniu dna i rantów oraz powłoki o dobrym działaniu izolacyjnym. Wysokiej klasy materiały sprawiają, że brodziki mają właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne. Oprócz tego zapewniają stabilność i są wytrzymałe na nacisk.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)