www.artbemfoto.pl

Seven Sins Tattoo

Data dodania: 2019-02-03Domena: https://7sinstattoo.pl/  |  Kontakt: +48 882 459 681  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Górna Wilda 70  |  Kod pocztowy: 61--56

Opis

Chcesz zrobić sobie oryginalny tatuaż w profesjonalnym studiu? Zależy Ci, by dobry tatuażysta z Poznania idealnie odwzorował Twoją wizję? Wybierz Seven Sins Tattoo. Studio tworzą doświadczeni tatuażyści, dla których wykonywany zawód to wielka pasja. W zależności od stylu grafiki, którą chcesz pokryć swoje ciało, będziesz współpracował z osobą posługującą się właśnie tą techniką. Studio oferuje możliwość tatuowania m.in. w stylach old school, realizm i trash polka.

W studiu możesz liczyć na profesjonalne podejście i zadbanie o Twój komfort podczas tatuowania. Zespół ma do swojej dyspozycji zaawansowany sprzęt, który zapewnia bezpieczeństwo podczas każdej sesji. Realizowane przez tatuażystów projekty wyróżniają się dużymi walorami artystycznymi i dbałością o detale. Ich prace są dowodem na to, że tatuaże mogą być piękną ozdobą dla ciała. Odwiedź stronę 7sinstattoo.pl i dowiedz się więcej o usługach studia.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)