www.artbemfoto.pl

Solcraft Sp. z o. o.

Data dodania: 2017-11-16Domena: https://solcraft.pl/  |  Kontakt: +48 22 723 83 27  |  Miejscowość: Brzeziny  |  Adres: Bogdanka 7F  |  Kod pocztowy: 95-060

Opis

Specjalne płyty warstwowe cieszą się obecnie ogromnym powodzeniem na rynku. Wykorzystanie odpowiednich technologii pozwala bowiem z ich pomocą tworzyć projekty budynków energooszczędnych, zarówno przy zastosowaniach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Aby budynek naprawdę był maksymalnie energooszczędny najlepiej sprawdzić ofertę przygotowaną przez producenta SOLCRAFT, który może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i nowoczesnymi technologiami.

Profesjonalna wytwórnia płyt warstwowych dostarcza rozwiązania budowlane, które idealnie wpasowują się we współczesne standardy budownictwa energooszczędnego. Płyty zapewniają doskonałą izolację, a do tego mogą one również działać jako wymienniki ciepła. Oferta dostępna na stronie solcraft.pl to zarówno płyty wykorzystywane do budowania ścian, jak i dachów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)