www.artbemfoto.pl

Studio Projektowe Motiv

Data dodania: 2019-11-06Domena: https://www.studio-motiv.pl/  |  Kontakt: +48 604 434 422  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Jana Nagórskiego 5  |  Kod pocztowy: 60-408

Opis

Nie ma znaczenia, jaki typ pomieszczenia ma zostać zaprojektowany i kompleksowo zaaranżowany. Zawsze trzeba w to włożyć maksimum wysiłku, ponieważ rezultaty, na które liczy klient muszą go w pełni zadowalać. Z takiego założenia wychodzi poznańskie Studio Motiv. Jest ono jednym z regionalnych liderów na rynku projektowania przestrzeni użytkowej o rozmaitym charakterze. W grę wchodzą wnętrza mieszkań i domów, ale także biura czy dowolne inne lokalizacje.

Część z usług ma szczególny charakter i wymaga wyjątkowego zaangażowania zespołu. Chodzi na przykład o projektowanie wnętrz i przestrzeni publicznych w Poznaniu. Może chodzić o siedziby publicznych instytucji, spore obiekty handlowo-usługowe czy urzędy. W takich realizacjach liczy się solidność i dopracowanie wszelkich detali. Polecana pracownia może zagwarantować w tym aspekcie najwyższą jakość, na którą liczy każdy zainteresowany.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)