www.artbemfoto.pl

Suncode

Data dodania: 2022-08-01Domena: https://suncode.pl/  |  Kontakt: + 48 (61) 8200-449  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Józefa Kraszewskiego 30  |  Kod pocztowy: 60--51

Opis

Podmiot projektuje i realizuje rozmaite systemy z branży biznesu i IT. Od wielu lat działa na rynku, dzięki czemu produkty odznaczają się dostosowaniem do oczekiwań klientów. Firma gwarantuje kompleksowe doradztwo w wyborze narzędzi, dzięki którym możliwa jest optymalizacja procesów. Przejrzysty interfejs gwarantuje proste użytkowanie.

Narzędzie od Sun Code zawiera wiele przydatnych funkcjonalności, w tym moduł przeznaczony do analiz oraz studio graficzne, w którym można modelować procesy. Zapewnia możliwość integracji z zewnętrznymi programami. Wszystkie dane przechowywane w systemie są zabezpieczone zgodnie z wymaganiami RODO. Oprogramowanie umożliwia również lepsze planowanie budżetu oraz poprawę jakości obsługi klienta. Więcej szczegółów na jego temat znajduje się na stronie internetowej firmy.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)