www.artbemfoto.pl

SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Data dodania: 2019-03-27Domena: https://www.system1.pl/  |  Kontakt: +48695666646  |  Miejscowość: Szczecinek  |  Adres: E. Plater 25A  |  Kod pocztowy: 78-400

Opis

Wyposażenie współczesnego warsztatu mechanicznego musi zawierać interfejsy przeznaczone do diagnozowania samochodów. To nie tylko konieczność, ale także duża wygoda dla mechanika. Wystarczy przejrzeć opisy i funkcje dostępnych obecnie na rynku narzędzi, by zauważyć, jak bardzo przydatne mogą stać się w trakcie codziennej pracy. Jeśli chcesz zakupić wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego System1.

Dostępne w nim interfejsy diagnostyczne do samochodów łączą się z innymi urządzeniami mobilnymi. Bez żadnych problemów można podpiąć je do tabletu lub smartfonu. Następnie interfejs zbiera informacje na temat pracy auta i przesyła diagnozę. Co więcej, pojawiają się też instrukcje odnośnie wykonywania napraw. Więcej na ten temat można dowiedzieć się na stronie internetowej pod adresem system1.pl. W sklepie znajdują się także produkty dla serwisów komputerowych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)