www.artbemfoto.pl

Pozamykaj.pl

Data dodania: 2018-05-02Domena: https://pozamykaj.pl/  |  Kontakt: 518 688 356  |  Miejscowość: Leszno  |  Adres: Grunwaldzka 69  |  Kod pocztowy: 64-100

Opis

Do większości pomieszczeń w biurze mogą mieć dostęp wszyscy pracownicy Twojej firmy. Są jednak takie pokoje, w których są poufne dane i istotne dokumenty, które przeznaczone są tylko i wyłącznie do wglądu wybranym osobom. Do takich pomieszczeń najczęściej montowane są specjalne zamki elektroniczne, które można otworzyć za pomocą kodu. Coraz częściej wybierany jest też przez przedsiębiorców nowoczesny system master key. Jest to wyjątkowe rozwiązanie, które umożliwia dostęp do poszczególnych pomieszczeń za pomocą jednego klucza elektronicznego. Tylko od Ciebie zależy, do jakich pomieszczeń klucz będzie dawał dostęp. Sam ustalasz konfigurację i przydzielasz specjalne karty odpowiednim osobom.  
Na stronie internetowej pozamykaj.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat systemu master key. U nich możesz zamówić nowoczesne zamki do mieszkania oraz biur. Dzięki nowoczesnym technologiom zamki, które kupisz w sklepie Pozamykaj.pl będą w stu procentach bezpieczne i uniemożliwią dostanie się do wybranych pomieszczeń osób niepowołanych. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)