www.artbemfoto.pl

Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie

Data dodania: 2018-11-18Domena: https://talukko.com/  |  Kontakt: 608205156  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Marii Kuncewiczowej 4  |  Kod pocztowy: 60- �

Opis

Spędzasz dużo czasu z rodziną lub przyjaciółmi w salonie? Jest to nie tylko gościnny pokój - o którego wystrój dbamy zazwyczaj najbardziej - ale również miejsce, gdzie odpoczywamy, oglądamy telewizję, spożywamy posiłki lub gramy w gry wideo. Przebywanie w ładnie urządzonym miejscu jest jeszcze większą przyjemnością, toteż warto zadbać o szczegóły, podczas dekorowania wnętrz.

Na stronie internetowej talukko.com znajdziesz dużą ofertę komód, ale również innego typu mebli, które w stacjonarnych sklepach nie zawsze występują w formie zróżnicowanego asortymentu. Designerskie szafki rtv występują na stronie internetowej w kilku różnych odsłonach, nie tylko jeśli chodzi o wygląd, ale również wymiary oraz cenę. Każdy produkt posiada osobną podstronę, na której znajdziesz więcej informacji na jego temat.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)