www.artbemfoto.pl

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

Data dodania: 2021-11-04Domena: https://www.trekkersport.com.pl/  |  Kontakt: 61 853 75 32  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b  |  Kod pocztowy: 61-895

Opis

Oferta przedsiębiorstwa jest kierowana do miłośników sportu chcących zaopatrzyć się w przydatne akcesoria oraz ubrania. Na jego katalog składają się produkty marki Berghaus o doskonałej jakości, które sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Są to między innymi ciepłe bluzy z bawełny, czyli naturalnego materiału o właściwościach higroskopijnych, który można barwić na dowolne odcienie. Tkanina ta rzadko płowieje, a na dodatek nie rozciąga się i nie mechaci nawet w przypadku częstego użytkowania. Bluzy występują w wersji męskiej i damskiej, a część z nich ma kaptury chroniące przed silnym wiatrem oraz opadami deszczu.

 

Ubrania te są praktyczne, a to ze względu na obecność kieszeni. Można w nich przechowywać drobiazgi, takie jak klucze, dokumenty, telefony czy chusteczki. Przedsiębiorstwo Trekker Sport proponuje także wygodne legginsy w kilku rozmiarach, nieocenione podczas spacerów, wyjść na siłownię, jazdy na rowerze i nie tylko. Doskonale przylegają one do ciała i nie powodują ucisku.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)