www.artbemfoto.pl

WB Serwis

Data dodania: 2020-05-02Domena: https://www.wbserwis.org/  |  Kontakt: 601 221 293  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Siemiatycka 1  |  Kod pocztowy: 01-312

Opis

Posiadając określony sprzęt biurowy, okazuje się, że w razie awarii nie każdy serwis jest w stanie pomóc i naprawić konkretne urządzenie. Ważne więc, aby znaleźć odpowiedni punkt, gdzie pracownicy mieli już wcześniej do czynienia z urządzeniami określonego producenta. Marka WB Serwis działająca na terenie Płońska prowadzi kompleksowy serwis kopiarek firmy Kyocera, które są popularne wśród przedsiębiorców, ale dosyć skomplikowane w naprawach - szczególnie dla osób, które nie miały styczności z daną marką.

Na stronie internetowej można zapoznać się z całą dostępną ofertą - od sprzedaży drukarek i kserokopiarek marki Kyocera, aż po ich instalację, serwis oraz zapewnienie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Oczywiście pracownicy przeprowadzają również odpowiednie szkolenie z obsługi urządzeń biurowych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)