www.artbemfoto.pl

Xfelgi.pl

Data dodania: 2018-01-09Domena: https://xfelgi.pl/  |  Kontakt: 509 700 012  |  Miejscowość: Poniatów  |  Adres: Piotrkowska 4C  |  Kod pocztowy: 97-330

Opis

Jeśli jesteś posiadaczem takiego samochodu jak Land Rover i potrzebujesz felgi, zobacz na xfelgi.pl, co możesz znaleźć w jednym ze sklepów internetowych. Oferowane są felgi aluminiowe od cenionych producentów na rynku np. Tomason, Momo, Alutec.

Wybór felg jest na tyle duży, dlatego też z łatwością znajdziesz tam zarówno felgi do samochodu osobowego, jak i sportowego. Oferowane są tam felgi do samochodów marek takich jak Audi, Mazda, Nissan czy Alfa Romeo. Przy zakupie otrzymujesz dodatkowo zestaw montażowy do felg, o ile taki jest wymagany. Poza tym, dla tych, którzy mają trudności z wyborem konkretnych felg, oferowane jest fachowe doradztwo. W tym sklepie znajdziesz felgi o pożądanych średnicach i rozstawach. Ponadto, felgi można kupować w systemie ratalnym. Z racji tego, że produkty są wysyłane od ręki, możesz liczyć na szybką dostawę felg.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)