www.artbemfoto.pl

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Data dodania: 2018-07-05Domena: https://amc.net.pl/  |  Kontakt: 12 656-70-88  |  Miejscowość: Morawica  |  Adres: Mników 389  |  Kod pocztowy: 32-084

Opis

Firma, która na amc.net.pl zamieszcza informacje na temat swojej działalności, specjalizuje się w różnego rodzaju budownictwie. Wykonuje roboty inżynieryjne, geotechniczne i nie tylko. Zajmuje się wykonywaniem izolacji zapór, wałów czy też prac antykorozyjnych na potrzeby budownictwa drogowego. Z racji swojego doświadczenia oferuje nie tylko kompleksowe usługi, ale również na wysokim poziomie.

Dodatkowo firma specjalizuje się również w wykonywaniu montaży, w tym konstrukcji stalowych, żelbetowych i nie tylko. Współpracuje również z samorządowcami, którzy dbają o wygląd zabytków. Wykonuje prace zabezpieczające i przygotowujące zabytki do ponownych odwiedzin przez zwiedzających. Jeśli decydujesz się na przebudowę jakiegoś budynku, konieczne nieraz jest jego wzmocnienie. Wspomniana firma kompleksowo wzmacnia konstrukcje budowlane.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)